TV Novi Bečej

Sport

Poraz rukometaša, slavila ekipa „Inđije“

Danilo Gurjanov | 12. novembar. 2020. | 9:46 | Sport

Rukometaši novobečejskog „Jedinstva“ zabeležili su još jedan poraz u okviru Super B rukometne lige Srbije, ovog puta na domaćem terenu, u sportskoj hali u Novom Bečeju. Oni su u susretu 6. kola aktuelnog prvenstva ugostili ekipu „Inđije“, koja je slavila sa dva gola razlike, konačnim rezultatom na semaforu 26:28. Igrači domaćeg rukometnog kluba najbolju šansu da se rezultatski odvoje od svojih protivnika i osiguraju eventualnu pobedu imali su već u prvom poluvremenu kada su ostvarili četiri gola prednosti, no istu nisu uspeli da održe, pa je prvo poluvreme završeno rezultatom 15:15. U nastavku susreta igralo se manje-više gol za golom, da bi u završnici gostujuća ekipa ipak uspela da obezbedi odstupnicu i savlada domaćina.

Prema rečima trenera „Jedinstva“, Zoltana Ivanice, uprkos velikoj želji njegovih igrača da savladaju protivnika koja se videla na terenu, nedopustivo je ponavljanje određenih grešaka iz susreta u susret, iako se čini da u pojedinim slučajevima nedostaje i malo sportske sreće.

U narednom, 7. kolu, prvu pobedu u ovoj sezoni „Jedinstvo“ će nastojati da ostvari na strani, gostujući ekipi „Voždovca“ iz Beograda u okviru susreta koji će se igrati već 14. novembra.