TV Novi Bečej

Sport

KMF „Tisa“ zabeležio još jednu pobedu pred domaćom publikom

Redakcija TV Novi Bečej | 14. oktobar. 2018. | 9:42 | Sport

Nakon vođstva Kluba malog fudbala „Tisa“ i rezultata 2:0 na samom početku meča održanom u Sportsko rekreativnom centru „Jedinstvo“ protiv ekipe „Kikinda“ iz Kikinde, lošom odbranom domaćina gosti uspevaju da dostignu rezultat 2:2. Posle novog izjednačenja, ekipe na odmor odlaze sa rezultatom 3:3, da bi na samom početku drugog poluvremena domaći tim postigao 4 brza pogotka i time stvorio nedostižnu prednost. Golom u 32. minutu, domaćin stavlja tačku na utakmicu i time beleži još jednu pobedu na domaćem terenu rezultatom 8:4. Iako oslabljen za 4 igrača, tim je pokazao svoju efikasnost, zaključio je trener Kluba malog fudbala „Tisa“, Ivan Blažin: „Posle nesrećnog poraza u Vršcu gde smo vodili i prvo poluvreme i dva puta posle toga, na kraju smo ipak izgubili 5:3, vratili smo se ponovo našoj igri i, hvala Bogu, efikasnost se pojačala. Posle ovog kola idemo  u Kačarevo, čvrsta ekipa, ali nadamo se pobedi. Mi idemo stalno da probamo da pobedimo i da damo što više golova, ali na nesreću i primamo ih dosta. Mislimo da popravimo tu odbranu i da će to sve doći posle toga na svoje. Zadovoljan sam, u glavnom, sa igrom, pogotovo mlađih igrača, koji su pokazali da možemo i pružićemo im što više priliku da igraju, sigurno. Takođe i publika koliko toliko dolazi, ako je to 10 više, neka je 10, nama je i to drago, da navijaju za nas, jer mi ipak ovu predstavu, između ostalog, koliko je to naše zadovoljstvo, pravimo i za grad i za tu publiku.“

Klub Malog fudbala „Tisa“, nakon dve pobede i jednog poraza, sa osvojenih 6 bodova, za sada zauzima 2. mesto na tabeli Futsal lige Vojvodine – grupe istok sa 18 datih i 15 primljenih golova.